درباره ما

در اسفندماه 1398 که ویروس کرونا به تازگی وارد کشور شده بود و نگرانی و قرنطینه کشور را فرا گرفته بود و در حالی که بسیاری از مشاغل در حال تعطیل شدن بودند، گروه تولیدی «سلام» تصمیم به حرکت گرفت، حرکتی اگرچه محدود و کوچک اما مهم و ماندنی.

از گذشته یکی از دغدغه های مردم غذای سالم و مغذی بوده است و امروزه با ورود محصولات صنعتی و استفاده ازمواد تراریخته و افزودنی های مختلف و نگهدارنده های سرطانزا، این دغدغه بیش از پیش خود را نشان می دهد.

یکی از لذیذترین و در عین حال پیچیده ترین محصولات غذایی، مواد پروتئینی از قبیل سوسیس، کالباس، همبرگر و … می باشد که همیشه همراه با حرف و حدیث هایی بوده است و خانواده های زیادی برای حفظ سلامتی خود از خوردن این محصولات خودداری می کنند.

گروه تولیدی «سلام پروتئین» که به خوبی این دغدغه را درک نموده و در عین حال به دنبال سلامتی مردم عزیز کشور بوده است با هدف تولید محصولات پروتئینی 100% سالم و کاملاً خانگی پا در این مسیر گذاشت و پس از گذراندن دوره های مختلف آموزشی و تحقیق و جستجو در دنیای آشپزی توانست به ترکیب منحصر به فردی برای تولید این محصولات رسیده که دارای ویژگی های مختلفی است:

  • استفاده از گوشت خالص مرغ، بوقلمون، گوسفند و گوساله
  • عدم استفاده از پروتئین های گیاهی همچون سویا
  • استفاده از ادویه جات و طعم دهنده های کاملاً ارگانیک و گیاهی
  • عدم استفاده از افزودنی های شیمیایی و نگهدارنده و بهبود دهنده هایی همچون نیترات، فسفات، کازئین، ژلاتین و …

علاوه بر ویژگی های تغذیه ای محصولات «سلام» این مجموعه افتخار دارد که با کمک و همراهی شما عزیزان تا کنون 7 خانواده را به صورت مستقیم در این مجموعه مشغول به کار کند و همچنین بخشی از سود حاصل نیز برای کمک به خانواده های نیازمند هزینه می شود.

«هدف ما»

  1. لذت در کنار سلامت

مهمترین هدف گروه تولیدی «سلام پروتئین» تهیه محصولات صد در صد سالم و ارگانیک با استفاده از مواد اولیه تازه و مطمئن می باشد و برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را به کار گرفته ای تا اولاً از با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده نموده و در ضمن تمام نکات بهداشتی را در تمام مراحل تولید تا تحویل رعایت کنیم تا محصولی تازه، با کیفیت، لذیذ و بهداشتی به دست شما دوستداران محصولات پروتئین برسانیم و به همین خاطر است که شعار خود را اینچنین قرار دادیم:

«بی دغدغه لذت ببر»

  1. اشتغالزایی

یکی دیگر از اهداف گروه تولیدی «سلام» اشتغالزایی می باشد که در این راستا اکنون توانسته است 7 خانواده را مشغول به کار کند و در صورت حمایت شما عزیزان این اشتغالزایی به مراتب بیشتر خواهد شد.

  1. همه بر سر یک سفره

از مهمترین اهداف این مجموعه که از اولین روز شروع به کار نیز سرلوحه ما بوده است، کمک به نیازمندان می باشد که مقرر شد درصدی از سود حاصل از تولیدات مجموعه برای رفع گرفتاری های خانواده های بی سرپرست، بیمار و نیازمند اختصاص یابد.

این خانواده ها که از طریق افراد و اشخاص مطمئن معرفی شده و شرایط زندگی ایشان رصد شده است به صورت غیر مستقیم تحت پوشش مجموعه «سلام» بوده تا ضمن حفظ آبروی آنها نیازهای اولیه و روزمره آنها نیز تا حد توان برطرف گردد.

در همین راستا آمادگی داریم تا اولاً کمک های خیرخواهانه شما عزیزان را نیز به دست مستحقین واقعی برسانیم و همچنین با راه اندازی صفحه «سلام مهربانی» شما مهربانان می توانید هر میزان از محصولات ما را انتخاب و هزینه آن را حساب نمایید تا خانواده هایی که به دلیل نیاز مالی امکان تهیه این محصولات را ندارند نیز از این لذت بی دغدغه بهره مند گردند.